ÜYELİK & SERVİSLER


Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Organikturk.com'a üye olmadan alışveriş yapamazsınız. Üye olarak, ücretsiz olan üyeliğimizin bir çok avantajından faydalanabilirsiniz.


OrganikTurk.com üyeliğinin avantajları nelerdir?

OrganikTurk.com'da düzenlenecek promosyonlardan, yeniliklerden ve yalnızca üyelerimize özel avantajlardan haberdar olabilir ve faydalanabilirsiniz. Sitemizde beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir, kullandığınız ürünler ile ilgili yorumlar yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için üyelik avantajları linkine tıklayabilirsiniz.


Nasıl üye olacağım?

Anasayfada, üst menüde yer alan Üye Olmak için tıklayın linkine tıklayın. OrganikTurk.com Üyelik Formunu doldurup Kaydet butonuna bastıktan sonra üyelik işleminiz tamamlanmış olacaktır. Kullanıcı adı ve şifreniz e-posta olarak size gönderilecektir. Gönderdiğimiz e-posta junk ya da bulk email klasörlerine düşebilmektedir. Lütfen üye olduktan sonra bu klasörleri de kontrol ediniz.


Şifremi unuttum, ne yapabilirim?

Her sayfanın sağ sütununda yer alan OrganikTurk.com Üye Girişi bölümünde bulunan Şifremi Unuttum linkine tıklayarak adınızı, soyadınızı ve üye olduğunuz e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.